Jak zrobić bukiet ze wstążki

Jak zrobić bukiet ze wstążki

Niezależnie od tego, czy planujesz prysznic dla nowożeńców, czy próbny obiad, możesz zrobić bukiet ze wstążki. Te proste rzemiosła są zabawą dla całej rodziny i są idealne do dekoracji lub wyświetlaczy kokardek do włosów. Są one również świetnym sposobem na wykorzystanie resztek wstążki z prysznica ślubnego.

Zrób bukiet ze wstążki owijając ją wokół uchwytu papierowego talerza. Możesz również owinąć wstążkę wokół kawałka tkaniny. Musisz rozpocząć owijanie około cala lub dwóch poniżej dolnej części uchwytu. Następnie pociągnij za szwy zbierające i zbierz wstążkę. Powinno to skutkować kwiatem wstążki, który wygląda gładko i elegancko.

Po ukończeniu kwiatu, możesz dodać kwiaty akcentujące lub taśmę. Możesz dodać koraliki, aby ukryć szwy. Możesz również dodać kokardę na szczycie stożka. Możesz także użyć kokardy jako uchwytu dla bukietu. Na koniec możesz użyć wąskich ogonów wstążki, aby przymocować kokardę do projektu lub prezentu.

Możesz również użyć róży ze wstążki, aby zrobić gorsecik. Aby zrobić różę ze wstążki, będziesz musiał wyciąć kawałek wstążki o szerokości około jednego cala i około dwudziestu cali długości. Po zakończeniu tego, można następnie złożyć go w środku z węzłem. Możesz użyć pistoletu klejowego, aby zabezpieczyć pętle. Możesz również użyć małych szpilek do gorseciarstwa, aby utrzymać wstążkę w miejscu.

Możesz również zrobić różę ze wstążki, używając mniejszej wstążki i składając ją w środku z węzłem. Ta metoda jest łatwa do wykonania, ale możesz również użyć różnych wzorów, aby zmienić wygląd kwiatu. Alternatywnie możesz użyć plisowanej wstążki, aby zwinąć ją w kwiat.

Kiedy już ukończysz kwiat, możesz albo zawiązać kokardę na szczycie stożka, albo zakleić go taśmą. Jeśli zdecydujesz się na taśmę, będziesz musiał przykleić lepką stronę wstążki do stożka. Lepka strona wstążki zapobiega jej zsuwaniu się i przesuwaniu.

Możesz również dodać strumienie wstążki do swojego bukietu ślubnego. Są one świetnym sposobem na dodanie odrobiny kaprysu do bukietu. Możesz użyć tych streamerów z wyprzedzeniem lub możesz je przypiąć na swojej tablicy ogłoszeń w dniu wydarzenia.

Możesz zrobić bukiet ślubny ze wstążek w różnych kolorach. Możesz również użyć wstążki z innym materiałem niż wstążka, której użyłeś do kwiatów. Na przykład możesz użyć wstążki burlap. Wstążka może być również pocięta na paski o długości dwunastu cali. Możesz również pociąć wstążkę na kilka mniejszych pasków dla płatków. Możesz również dodać guziki, koronki, starą biżuterię i inne ozdoby. Możesz również użyć igły do szycia ręcznego i nici, aby zrobić kwiaty.

Kwiaty ze wstążki są łatwe do wykonania i występują w różnych rozmiarach, kolorach i ozdobach. Możesz również użyć tych kwiatów do innych rzemiosł, w tym do pokazów kokardek do włosów, dekoracji lub biżuterii.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane