Jak zrobić choinkę ze styropianu

Jak zrobić choinkę ze styropianu

Użycie styropianu to świetny sposób na zrobienie choinki. Można go ozdobić na wiele sposobów i można stworzyć własne, unikalne drzewo do wyświetlania na płaszczu. Istnieje kilka różnych rodzajów drzewek styropianowych, które możesz stworzyć, w tym drzewko z pianki i drzewko z brokatu.

Drzewko z pianki jest świetną opcją, jeśli nie chcesz dekorować swojego drzewka puszkami lub dużą ilością brokatu. Ten typ drzewka wykonany jest z piankowego stożka, a ozdobiony jest styropianowymi kulkami. Jeśli chciałbyś dodać cinsel, możesz użyć gorącego kleju, aby owinąć cinsel wokół stożka. Jeśli chcesz mieć błyszczące drzewo, możesz pomalować stożek z pianki kilkoma warstwami farby. Następnie możesz udekorować drzewko klejnotami lub małymi ozdobami. Możesz również dodać gwiazdę do górnej części drzewa. Możesz nawet udekorować swoje drzewko małymi lampkami sznurkowymi zasilanymi bateriami.

Do wykonania brokatowego drzewka będziesz potrzebować kleju, brokatu i brokatowych pałeczek. Pałeczki brokatu mają wewnątrz drut, który należy wbić w piankę, aby ją zabezpieczyć. Możesz pomalować piankę przed złożeniem drzewka lub posypać brokatem, gdy farba jest mokra. Następnie możesz uszczelnić brokatowe drzewko za pomocą mod podge. Możesz użyć noża x-acto, aby wyciąć małe nacięcie w dolnej części drzewa. Możesz również użyć pędzla do nakładania farby.

Drzewko z brokatu może być świetną dekoracją płaszcza. Jeśli próbujesz utrzymać drzewko w pionie, możesz umieścić bibułę w dolnej części drzewka, aby utrzymać je w miejscu. Możesz również użyć plastikowej torby, aby chronić drzewko.

Choinka z filtra do kawy to wyjątkowa choinka DIY. Do jej wykonania potrzebny jest styropianowy stożek lub papier. Potrzebne będą również ozdoby w kształcie gwiazdek i girlanda z masy papierowej. Możesz dodać zieleninę, hortensje, pinecones i zwykłe ozdoby. Potrzebny będzie również pistolet do klejenia, klej rzemieślniczy i świeczniki.

Piankowe drzewko można owinąć materiałem lub włóczką. Możesz użyć miniaturowych lampek sznurkowych zasilanych bateriami, a także udekorować drzewko białymi i czerwonymi kulkami z pianki. Możesz również dodać klejnoty lub małe ozdoby do dolnej części drzewa. Możesz również udekorować drzewko farbą i puszkami. Możesz również dodać brokat do dolnej części drzewa, ale to jest opcjonalne. Możesz również dodać drewniany topper z gwiazdą do czubka drzewa.

Do wykonania brokatowej choinki możesz użyć wielu różnych kolorów. Możesz użyć farby akrylowej do pomalowania piankowego stożka, a do nałożenia farby możesz użyć gąbkowego pędzla. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do malowania pianki, możesz chcieć użyć pędzla. Możesz chcieć użyć kilku warstw farby, ponieważ pianka jest dość cienka.

Możesz również użyć wyciętych z filcu kółek do ozdobienia styropianowych stożków. Do wykonania swoich drzewek możesz również użyć sznurka. Gdy Twoje drzewko będzie suche, możesz usunąć szyszki.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane