Jak zrobić kalafiorowe uszy

Pewnie zastanawiasz się jak zrobić uszy kalafiora. Uszy kalafiora to wycięty z kalafiora kształt ucha. Pomysł pochodzi ze słynnego meczu bokserskiego, w którym Leslie Smith otrzymała cios w bok głowy i natychmiast rozwinęły się uszy kalafiorowe. Później rozdzieliła swoje ucho na pół. Jednak to nie koniec tej historii. Oto jak zrobić kalafiorowe uszy!

Podstawowo, ucho kalafiorowe to zdeformowane ucho zewnętrzne. Zewnętrzna część ucha jest wykonana z chrząstki. Kiedy uraz powoduje oddzielenie chrząstki od skóry, krew gromadzi się w przestrzeni, powodując, że ucho wydaje się bulwiaste. Ponieważ chrząstka jest jedynym źródłem składników odżywczych i świeżej krwi, staje się wyschnięta i trudna do dotknięcia. Często zdeformowane ucho zewnętrzne jest oszpecone i bolesne w dotyku.

System leczenia ucha kalafiorowego Caulicure to zestaw ośmiu magnesów, ułożonych w cztery pary. Magnesy te umieszcza się po obu stronach ucha kalafiorowatego. Gdy ucho kalafiora będzie się drenować, magnesy zapobiegną jego puchnięciu. Ucho powinno być tak normalne, jak to możliwe w ciągu czterech do siedmiu dni. System Caulicure jest dostarczany z instrukcją i zdjęciami.

Ten proces jest dość prosty, ale wymaga trochę czasu i cierpliwości. Uszy kalafiorowe mogą nie wyglądać idealnie, ale są o wiele bardziej naturalne i mniej bolesne niż inne rodzaje operacji uszu. Jest to również świetny sposób, aby zapobiec tworzeniu się płynu w uchu i zapobiec operacji ucha. Jest to również dobre dla środowiska, ponieważ kalafior jest doskonałym źródłem witaminy C i błonnika!

Ucho kalafiorowe jest częstym stanem, który dotyka sportowców. Ucho może wypełnić się krwią, powodując obrzęk, zasinienie, a nawet zmianę kształtu. Ponieważ ucho nie może już uzyskać świeżej krwi z uszu, stan ten wiąże się z większym ryzykiem infekcji ucha. Jeśli planujesz stworzyć ucho kalafiora, ważne jest, aby złapać go wcześnie, i szukać pomocy medycznej w razie potrzeby.

W zapasach, ucho kalafiora jest stan, który zdarza się, gdy chrząstka, która oddziela ucho od czaszki dostaje rozbite. Ten stan jest powszechny wśród grapplerów, którzy nie noszą nakrycia głowy w treningu. Następnie ponownie, ucho kalafiora może być spowodowane przez BJJ/Jiudo. Niektórzy grapplerzy noszą kalafiorowe uszy jako odznakę honorową i ludzie darzą ich szacunkiem. Kalafiorowe uszy mogą mieć poważne konsekwencje dla słuchu i równowagi danej osoby. Jeśli nie jesteś profesjonalistą, powinieneś unikać próbowania go.

Istnieje kilka opcji zapobiegania uchu kalafiora, w tym noszenie ochronnego nakrycia głowy lub używanie EarSplintz. Podczas gdy procedura nie jest szkodliwa dla ogólnego zdrowia, pozostawia cię otwartym na infekcje i urazy. Czarny pas w Jiu Jitsu i główny trener Enso Jiu Jitsu w Macedonii to świetny sposób, aby zapobiec kalafiorowemu uchu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane