Jak zrobić chińską pułapkę na palce

Jak zrobić chińską pułapkę na palce

Prawdopodobnie najprostszym sposobem wykonania chińskiej pułapki na palce jest splecenie papierowych pasków razem w okrągłą rurkę. Proces ten jest szybki i łatwy, zajmuje około 10 minut. Możesz przymocować papier do kołka za pomocą usuwalnej taśmy lub zwinąć rurkę w sztywny kształt. Jest to również zabawne rzemiosło dla dzieci, a także świetny żart dla dorosłych w domu.

Nie jest trudno zrobić chińską pułapkę na palce, a do tego jest niedroga. Jeśli nie masz bambusa, możesz użyć wstążki, papieru lub tkaniny. Instrukcje dotyczące chińskiej pułapki na palce można znaleźć w Internecie. Alternatywnie, można kupić chińskie pułapki palca z eBay lub Amazon za około $ 1,89 za tuzin. Są one zabawne prank ciągnąć na przyjaciół, a nawet można kupić je dla dzieci.

Jeśli nie słyszałeś o chińskiej pułapce na palce, jest to zabawka żartobliwa wykonana z pasków bambusa, która uwięzi palce niczego nie podejrzewających ludzi. Kiedy pociągniesz za palce uwięzionej osoby, pasek będzie się zaciskał, co tworzy ciasny cylinder. Aby się wydostać, trzeba będzie popchnąć końce cylindra w kierunku środka, co powiększy otwory.

Jeśli chcesz zrobić bardziej zaawansowaną wersję, możesz użyć dwóch kartek papieru, składając je na cztery paski. Możesz je nawet skleić ze sobą. Dla dodatkowego efektu wytnij kilka małych pasków z innych arkuszy papieru, a następnie przyklej je do wewnętrznej strony każdego paska. Dzięki temu pułapka na palce będzie wyglądać bardziej realistycznie.

Bardziej skomplikowana chińska pułapka na palce wykorzystuje dwa arkusze papieru i splata je w walec. Proces nie jest taki trudny, ale wymaga trochę praktyki, ale możesz to zrobić ze swoim maluchem. Będziesz również potrzebował trochę wstążki lub papieru, aby stworzyć opakowanie. Będziesz chciał się upewnić, że pasek jest nieco mniejszy niż twój palec wskazujący, i będziesz chciał zakleić końce razem. Możesz również użyć Blu-Tack, aby przykleić paski razem na końcach.

Chińska pułapka na palec ma długą historię i nie jest to urządzenie przeznaczone do unieruchomienia osoby. Jest to również świetny żart dla dzieci, ponieważ sprawia, że czują się one tak, jakby były trzymane w niewoli przez swoje palce. Bardziej szczegółowe instrukcje dotyczące chińskiej pułapki na palce można znaleźć w Internecie. Na stronie eHow znajduje się obszerny tutorial. Jest tam również kilka instrukcji do wydrukowania.

Ogólnie rzecz biorąc, chińska pułapka na palce to zabawny sposób, aby dzieci ćwiczyły sztukę relaksacji, a także pomoże im opisać, jakie to uczucie być uwięzionym. To może być trochę bolesne, ale zabawne jest obserwowanie reakcji osoby, która utknęła w nim. Jeśli twój przyjaciel jest trochę szorstki, papier może się rozerwać. Sztuczka polega na tym, aby nie próbować zbyt mocno.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane