Jak zrobić Bunny Hop na BMX

Jak zrobić Bunny Hop na BMX

Oto artykuł, który jest rezultatem naszej kreatywnej współpracy z diy-elektronika.pl

Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze górskim czy BMX, bunny hop jest świetną umiejętnością do posiadania. Ten ruch hopki jest świetnym sposobem na oczyszczenie luk i przeszkód na drodze. Jest również bardzo przydatny w wyścigach cyclocrossowych i jeździe ulicznej. Może nawet pomóc Ci zaoszczędzić czas w niektórych przypadkach, pozwalając Ci uniknąć wybojów i innych przeszkód.

Istnieje wiele różnych sposobów na wykonanie bunny hop. Niektóre techniki wykorzystują pedały bez klipsów, które znacznie ułatwiają wykonanie ruchu. Możesz również połączyć ten ruch z podnoszeniem roweru poprzez pedały clip less. Aby być w tym dobrym, musisz jednak poćwiczyć ten ruch. Sztuką jest utrzymać nogi na tyle silne, aby zapewnić wystarczający pęd do zeskoczenia z roweru.

Aby wykonać bunny hop, musisz jednocześnie podnieść przednie i tylne koło. Musisz także wypoziomować swój rower przed skokiem. Najpierw należy unieść tylne koło, a następnie przednie tak, aby znalazło się na maksymalnej wysokości. Jeśli tylne koło będzie zbyt blisko ziemi, nie będzie w stanie kontrolować lądowania.

Bunny hop może być również używany jako wstępne skoki na dużych pochyłościach. Ta technika da ci więcej kontroli i pomoże ci uzyskać większą prędkość do przodu. Dzięki niej będziesz miał więcej czasu w powietrzu, co pozwoli ci na używanie batów do usuwania przeszkód.

Bunny hop to podstawowy trik rowerowy, ale wymaga praktyki. Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze, czy na rowerze górskim, musisz nauczyć się robić bunny hop, zanim naprawdę go opanujesz. Będziesz musiał również mieć równe pedały i przyczepne buty. Jest to szczególnie ważne, jeśli wykonujesz bunny hop na rowerze górskim. Dobrze jest też ćwiczyć tę umiejętność na płaskiej powierzchni, abyś mógł rozwinąć swoją technikę.

Kiedy nauczysz się jak robić bunny hop na rowerze górskim, będziesz mógł dodać dodatkowy krok do swojego kroku. Może to również poprawić twoje doświadczenie w jeździe po szlaku. Będziesz także w stanie oczyścić luki i inne przeszkody. Może to być ekscytująca umiejętność do nauki, ale będziesz musiał ćwiczyć przez jakiś czas, zanim ją opanujesz.

Jeśli uczysz się bunny hop na BMX, będziesz musiał pompować pedały do co najmniej trzech atmosfer (45 psi). Następnie będziesz musiał podnieść swoje przednie koło, a potem tylne i znów będziesz musiał je napompować. Pedały muszą być ustawione poziomo i prosto, a Ty musisz być w stanie odepchnąć się od ziemi rękami i stopami. Musisz również być w stanie odpychać się do tyłu i do góry.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane