Jak zrobić ciasto z kukurydzy i salsy

Jak zrobić ciasto z kukurydzy i salsy

Użycie kombinacji mąki kukurydzianej i mąki do zrobienia ciasta kukurydzianego to zabawny i smaczny sposób na rozpoczęcie dnia. Corncakes są dobrym jedzeniem dla grupy przyjaciół i są świetnym wyborem na podwórkowe grille lub imprezy na patio. Są one również dość pożywne. Używanie świeżej kukurydzy w swoim corn cake jest dobrym pomysłem, ponieważ sprawia, że świetne side dish iść wraz z grillowanym stekiem lub burgerem. Oprócz kukurydzy, będziesz potrzebował kilku innych składników, aby zrobić te smaczne placki. Można je zrobić w mniej niż 30 minut, więc nie jest to zły pomysł, aby podwoić lub potroić przepis i zamrozić dodatki do późniejszego wykorzystania.

Najbardziej oczywistym i najłatwiejszym sposobem na zrobienie placka kukurydzianego jest posmarowanie dużej patelni olejem roślinnym i podgrzanie jej na średnio wysokim ogniu. Można również użyć patelni z powłoką nieprzywierającą i posmarować ją odrobiną oleju słonecznikowego. Warto również zauważyć, że dobre ciasto kukurydziane może być przechowywane w piekarniku o temperaturze 200 stopni F, aż będziesz gotowy do podania. To sprawia, że jest to idealna opcja na brunch lub kolację. Jeśli zabawiasz grupę dzieci, ten przepis sprawia, że zabawna i smaczna przekąska. Jest to również dobre miejsce do rozpoczęcia, jeśli masz rodzinę do karmienia.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas robienia ciasta kukurydzianego swoich marzeń jest upewnienie się, że jest ono złotobrązowe po obu stronach i utrzymanie ciepła na wyższej stronie. Dzięki temu nie będzie się rozpadać. Jeśli szukasz szybkiego obiadu, możesz wrzucić te babki do piekarnika i cieszyć się nimi w mniej niż 30 minut. Możesz chcieć podawać te ciasta na papierowych talerzach, aby nie stały się wilgotne.

Najlepszą częścią tego przepisu jest to, że robi dla zabawy i smacznej przekąski lub lekkiej kolacji. Jeżeli bawisz się z grupą ludzi, możesz rozważyć zrobienie partii tych i podanie ich z miską ciepłej salsy na boku. Jest to również świetny sposób na wykorzystanie resztek z poprzedniego wieczoru. Możesz chcieć podwoić lub potroić przepis i zamrozić resztę w lodówce do późniejszego wykorzystania. Jeśli bawisz się z dziećmi, ten przepis jest idealną opcją na przekąskę lub kolację.

Ciasto kukurydziane Twoich marzeń najlepiej uzupełnia duża szklanka owocowej sangrii lub zimne piwo. Niezależnie od preferencji, z tym przepisem na pewno trafisz w dziesiątkę.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane