Jak zrobić chomika z gumowych taśm

Jak zrobić chomika z gumowych taśm

Używanie gumek do zrobienia chomika jest zabawnym rzemiosłem. To rzemiosło może być wykonane jako prezent dla przyjaciela lub jako prezent dla członka rodziny. Możesz zrobić chomika z jednym kolorem lub jeden z paskami. Możesz również zrobić tęczowego chomika. Będziesz potrzebował specjalnego krosna i zestawu gumek. Korzystanie z tego rękodzieła to zabawne i kreatywne hobby, które pozwala na tworzenie oryginalnych rzeczy.

Jeśli jesteś początkujący, możesz zacząć od prostej bransoletki. Ewentualnie możesz spróbować utkać chomika za pomocą krosna lub specjalnego plastikowego klipsa. To rzemiosło jest proste, ale ważne jest, aby dokładnie przestrzegać instrukcji. Po opanowaniu rzemiosła możesz spróbować zrobić brelok do kluczy lub dołączyć go do telefonu komórkowego. Możesz również zrobić chomika z krosna tęczowego i użyć go jako breloka do kluczy.

Jeśli jesteś początkujący, najlepszym sposobem na nauczenie się, jak zrobić chomika, jest obejrzenie filmu. Sergey na YouTube ma świetny film, który wyjaśnia rzemiosło. Będziesz musiał dokładnie przestrzegać jego instrukcji, aby zrobić chomika.

Aby zrobić chomika za pomocą gumek, będziesz potrzebował zestawu gumek, krosna i specjalnego plastikowego klipsa. Te materiały sprawią, że rzemiosło będzie łatwe. Będziesz jednak musiał zachować ostrożność podczas wieszania chomika. Jeśli robisz wiszącą zabawkę, upewnij się, że materiał jest wystarczająco gruby, aby zapobiec zaplątaniu się chomika.

Potrzebny będzie również widelec stołowy lub dwa. Do wykonania figurki możesz również wykorzystać irysy lub bambus. Po przygotowaniu materiałów, możesz zacząć tkać swoją figurkę. Figurka może posłużyć jako dekoracja lub jako zabawka.

Po wypleceniu swojego chomika, możesz zrobić z niego breloczek do kluczy lub przyczepić go do telefonu komórkowego. Jest to bardzo zabawne rzemiosło, które jest łatwe do wykonania. Jest to rzemiosło, które jest bardzo proste do wykonania i może być wykonane w dowolnym kolorze, który lubisz. Możesz także zrobić chomika z tęczowej nici i przyczepić go do telefonu komórkowego. Będziesz potrzebował specjalnego plastikowego krosna i zestawu kolorowych gumek. Możesz też zrobić chomika w paski.

Po wykonaniu pierwszego rzędu, musisz zrobić drugi rząd. Ten rząd jest podobny do pierwszego, ale z dołączonymi tylnymi nogami. Ten rząd powinien mieć siedem żółtych pierścieni i trzy białe pierścienie na brzuszek. Będziesz musiał również zrobić dwie białe łapy. Tylne łapy powinny znaleźć się na pierwszej kolumnie górnego rzędu.

Możesz zrobić chomika bez krosna. Możesz zapleść figurkę za pomocą gumki na zębach widelca. Możesz też zrobić bransoletkę lub małą figurkę. Po skończeniu figurki możesz użyć plastikowego klipsa, aby usunąć figurkę z maszyny.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane