Jak zrobić płyn do baniek

Jeśli chcesz wiedzieć jak zrobić płyn do baniek, to trafiłeś we właściwe miejsce. Znajdziesz tu kilka metod i łatwe do znalezienia składniki. Sekretnym składnikiem płynu do kąpieli jest JLube. Tego sproszkowanego lubrykantu nie można znaleźć w większości sklepów, ale można go dostać na Amazon. Aby zrobić płyn do baniek w domu, połącz wodę i mydło. Po połączeniu tych dwóch, dodaj barwnik spożywczy i farbę świecącą. Nie zapomnij sprawdzić poziomu pH roztworu, zanim dodasz płyny do baniek.

Dodanie barwnika spożywczego do roztworu pomoże Ci stworzyć gigantyczne bańki. Będziesz też potrzebował cierpliwości, ponieważ może to zająć kilka prób, zanim uzyskasz pożądany kolor. Upewnij się, że masz oko na kolor roztworu, ponieważ może to zająć kilka prób, zanim pojawi się właściwy kolor. Gdy już znajdziesz idealną równowagę, mieszaj mieszaninę, aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Gdy mieszanina jest w porządku, twoje bańki są gotowe do pop!

Ten podstawowy przepis na bańki jest przeznaczony dla małych partii i powinien być dozwolony do osiadania przez noc. Podczas gdy bańki będą nadal działać, nawet jeśli użyjesz go od razu, będzie lepiej, jeśli pozwolisz mu siedzieć przez noc przed użyciem. Aby zrobić płyn do baniek, wymieszaj 8 łyżek stołowych gliceryny z czterema butelkami gliceryny. Możesz również użyć domowego roztworu do baniek wykonanego z kilku różnych składników domowych.

Aby zrobić domowe bańki, musisz wymieszać wodę i cukier, a także mydło. Dobrze wymieszaj roztwór i pozostaw na noc. Po kilku godzinach będzie gotowy do użycia. Możesz nawet wymieszać go z barwnikiem spożywczym, aby uzyskać zabawny efekt! Te domowe bańki można dodać do barwnika spożywczego i sprawić, by trwały tak długo, jak butelka komercyjnego płynu do baniek! Ta metoda jest świetna zarówno dla małych grup, jak i dla dzieci.

W dodatku do robienia własnego roztworu baniek, możesz nauczyć dzieci ponownego wykorzystania przedmiotów gospodarstwa domowego i mierzenia składników. Będzie to również iskra ich kreatywnej strony! I nie zapomnij sprawdzić etykiety dla środków ostrożności przed dodaniem składników. Proces będzie znacznie bezpieczniejszy niż kupowanie roztworu do baniek w sklepie. Jeśli szukasz ciekawego zajęcia dla całej rodziny, spróbuj zrobić płyn do baniek w domu! Będziesz zaskoczony wynikami. Jest to łatwe, zabawne i zdrowsze niż używanie opartego na chemii płynu do baniek.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane