Jak zrobić Cayo Perico w GTA Online

Jak zrobić Cayo Perico w GTA Online

Zdobycie dostępu do Cayo Perico może być kłopotliwe. Będziesz potrzebował pieniędzy i czasu, aby poczynić niezbędne przygotowania do udanego heistu. Oto kilka najważniejszych rzeczy, których będziesz potrzebował. Aby dostać się na wyspę, będziesz potrzebował również dostępu do łodzi podwodnej Kosatka. Okręt podwodny będziesz mógł wykorzystać w misjach przygotowawczych.

Otrzymasz do wykonania misje przygotowawcze do heistu. Misje te zabiorą Cię na całą wyspę. Przyciągną one grieferów i będziesz musiał spędzić dużo czasu na przeglądaniu mapy. Jednak powinieneś poświęcić na to czas, aby jak najlepiej wykorzystać swój heist.

Po ukończeniu misji przygotowawczej, otrzymasz opcję ustawienia swojego heistu. Będziesz musiał znaleźć lokalizację i spotkać się z postacią o imieniu Pavel. Da Ci on misję i poprosi Cię o zapłacenie mu 22 tysięcy dolarów za pomoc. Będziesz musiał również zatrudnić ekipę pomocniczą. Jest to przyzwoita suma pieniędzy, ale na dłuższą metę warto. Będziesz musiał skorzystać z tej załogi, aby dostać się do Cayo Perico.

Następnie będziesz musiał zdjąć uzbrojonych strażników, którzy strzegą lokacji. Po tym będziesz mógł uciec z wyspy. Możesz płynąć tak długo, jak tylko zechcesz. Możesz skorzystać z trasy podwodnej lub trasy z materiałami wybuchowymi. Jeśli wybierzesz trasę z materiałami wybuchowymi, będziesz miał szybką ucieczkę. Jeśli wybierzesz drogę podwodną, będziesz musiał płynąć na północ.

Kolejna część heistu polega na zbieraniu informacji. Będziesz musiał skradać się po wyspie, aby zebrać informacje. Po tym będziesz musiał polecieć na południe w kierunku Cayo Perico. Będziesz musiał również dostać się do posągu pantery i złota. Są to dwa najcenniejsze cele na wyspie. Będziesz musiał okraść je z tych przedmiotów, zanim będziesz mógł się z nimi zmyć.

Heist na Cayo Perico to jeden z najlepszych heist w GTA Online. Jeśli ukończysz go za pierwszym razem, możesz zarobić nawet 1 078 000 $. Możesz jednak zarobić nawet 1,9 miliona dolarów, wykonując go ponownie. Jest to świetny sposób na dodanie kilku zer do swojego konta bankowego. Możesz również grać w nią solo, co może być świetną zabawą. Jednak jest to bardzo trudny heist, aby zakończyć konsekwentnie.

Możesz również skorzystać z funkcji szybkiego restartu, jeśli zostaniesz złapany. Po ponownym uruchomieniu heistu, powrócisz do normalnego poziomu trudności. Jeśli jednak zostaniesz złapany wiele razy, możesz zostać wyrzucony z wyspy. Można tego jednak uniknąć, ustawiając wyścig i dołączając do innego gracza. Aby to zrobić, będziesz musiał znaleźć marker. Po jego odnalezieniu zobaczysz go w reklamach głównego trybu gry.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane