Jak zrobić tort ze Shreka

Jak zrobić tort ze Shreka

Z radością przedstawiamy materiał, który powstał w sojuszu z dlaczegooni.pl

Biorąc pod uwagę, że Shrek jest ulubioną postacią wielu dzieci, nic dziwnego, że możesz być zainteresowany nauką, jak zrobić ciasto Shrek. Jeśli jesteś zapalonym fanem animowanej postaci, możesz chcieć spojrzeć na ten przepis na ciasto Shrek, aby uzyskać przewagę na urodziny.

Istnieje wiele sposobów na zrobienie tortu Shrek. Jedną z najbardziej efektownych technik jest zrobienie okrągłego tortu, a następnie oblodzenie go w kształcie niesławnego Shreka. Można również kupić gotowe białe ciasto i zabarwić je na fioletowo, aby stworzyć wiarygodną wersję zielonoskórego króla bagien. Możesz również zrobić staw błotny dla ciasta, używając czekoladowego ganache. To zabawny sposób na zrobienie tortu, który wygląda jak coś, co można znaleźć na bagnie.

Sztuką w wykonaniu tortu Shrek jest uzyskanie odpowiedniej mieszanki składników. Upewnij się, że używasz odpowiedniego proszku do pieczenia, aby uzyskać właściwą konsystencję. Powinieneś również upewnić się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami i że używasz okrągłej tortownicy. Dzięki temu uzyskasz najlepsze rezultaty. Ważne jest również, aby przechowywać ciasto w lodówce, aby warstwy nie wyschły. Następnie możesz rozpocząć dekorowanie tortu.

Pierwszym krokiem jest wykonanie okrągłego tortu przy użyciu biszkoptu waniliowego. Następnie możesz dodać warstwę białego lukru na wierzchu tortu. Jest to ważne, ponieważ będzie on utrzymywał kawałki ciasta razem. Możesz również użyć lukru krówkowego na dolnej warstwie tortu przed ułożeniem warstw razem.

Możesz zrobić Shrek Cake Pop używając białych candy melts i czarnej lukrecji. Jest to zabawny i łatwy sposób na udekorowanie tortu lub babeczki. Możesz również zrobić Shrek Cake Rings, aby pasowały do Twoich babeczek z motywem Shreka.

Innym zabawnym sposobem na zrobienie tortu Shrek jest udekorowanie go Sokiem Bagiennym. Jest to pyszny i zabawny sposób, aby uzyskać dzieci do interakcji z ich ciasta. Możesz również zrobić czekoladowy staw błotny z czekoladowego ganache i czekoladowych skał. Można je znaleźć w Mr Bulky’s lub online.

Tort Shrek jest łatwy do wykonania, jeśli masz odpowiednie narzędzia i dobry przepis. Najtrudniejszą częścią może być lukier. Upewnij się, że nie przesadzisz z lukrem, ponieważ później może być trudno usunąć jego kawałki. Możesz również chcieć mieć dodatkowy zestaw rąk, aby pomóc Ci umieścić ciasto.

Jedną z najfajniejszych rzeczy w robieniu tortu ze Shreka jest różnorodność dekoracji związanych z Shrekiem, które możesz znaleźć. Oprócz jadalnego Shreka, możesz zrobić wiatrakową zabawkę, którą dzieci będą uwielbiać się bawić. Jest to idealny sposób na zapewnienie gościom dobrej zabawy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane